دانستنی های رختشویخانه صنعتی

تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی چیست؟

تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی چیست

گروه صنعتی صاعدی تجهیزات رختشویخانه صنعتی متنوعی را برای تمام خوابگاه‌ های نظامی، پادگان‌ ها و مسکن ‌های نظامی در پایگاه ارائه می‌دهد. تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی باید بادوام و بسیار کارآمد باشند. می‌توان برای ارائه بهترین تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی روی محصولات استاندارد و باکیفیت گروه صنعتی صاعدی حساب کرد تا اعضا بتوانند برای هر بار به شستشو و خشک کردن با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند.

تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی در سراسر جهان استفاده می‌شوند. همچنین به گونه ‌ای مهندسی شده ‌اند تا به ‌طور مداوم تحت سخت ‌ترین شرایط کار کنند و آماده مدیریت سنگین ‌ترین بارها باشند. تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی با طیف گسترده ای از اندازه ‌ها و ظرفیت ‌ها برای برآورده کردن نیازهای خاص شما مجهز شده اند.

با وجود این تجهیزات شما اطمینان حاصل می‌کنید که لباس‌ های فرم و سایر اقلام شما به صورت بی عیب و نقص و تمیز باشند. تمامی محصولات و تجهیزات رختشویخانه صنعتی صاعدی دارای بالاترین استانداردهای کیفیت هستند.

ویژگی تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی

به 6 مورد از ویژگی های مهم برای انتخاب تجهیزات رختشویخانه صنعتی پادگان و مراکز نظامی اشاره می کنیم:

  1. دوام بالا: یکی از مهم ترین ویژگی‌های لازم برای تجهیزات رختشویخانه صنعتی پادگان و مراکز نظامی دوام محصولات است. ماشین ‌های لباسشویی و خشکشویی مراکز نظامی باید از بادوام‌ ترین مواد ساخته و برای استفاده دقیق آزمایش شوند. این تجهیزات باید بتوانند در برابر سخت ‌ترین محیط ‌های پادگان مقاومت کنند. با استفاده از تجهیزات رختشویخانه صنعتی صاعدی شما می‌توانید زمان خرابی کمتر و بازدهی بیشتری در پادگان و مراکز نظامی داشته باشید.
  2. قابلیت برنامه ریزی: تجهیزات لباسشویی تجاری و صنعتی با در نظر گرفتن نیازهای بهره وری شما طراحی شده اند. تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی با قابلیت برنامه‌ ریزی پیشرفته، کنترل کامل بر چرخه‌ های شستشو و خشک کردن پتو، البسه و پارچه ها را فراهم می‌کنند.
  3. ظرفیت بالای ماشین لباسشویی و خشک کن: استخراج‌ کننده ‌های واشر تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی توان عملیاتی بیشتری نسبت به دیگر تجهیزات رختشویخانه های صنعتی دارند. همچنین با سرعت استخراج تا سه برابر سریع‌ تر از اکثر ماشین‌ ها، زمان خشک شدن را کاهش خواهند داد. همچنین می ‌توانید در رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی از ماشین لباسشویی صنعتی (شستشو و آبگیری) با ظرفیت بالا (100 کیلویی) استفاده کنید.
  4. صرفه جویی در فضا: به دلیل تعداد بالای اعضا در پادگان‌ ها و مراکز نظامی باید از لباسشویی و خشکویی ‌های صنعتی در تعداد بالا استفاده شود. اما می‌توانید از طیف ماشین‌ های لباسشویی و خشک‌کن‌ های روی هم چیده شده با ظرفیت بالا استفاده کنید. این ماشین ‌ها دارای طرح‌ های جمع و جور هستند و به گونه‌ ای طراحی شده ‌اند که در فضاهای محدود و محیط‌ های منحصر به ‌فرد قرار بگیرند.
  5. عمر پوشاک: به دلیل استفاده مکرر از یونیفرم‌ ها توسط اعضای پادگان‌ ها و مراکز نظامی باید از لباسشویی‌ه ای صنعتی با کیفیت بالا استفاده کنید تا عمر لباس ‌های نظامی را افزایش دهند. از طریق مواد شیمیایی ایمن و فناوری خشک کردن بی نظیر (توسط با کیفیت ‌ترین خشک کن ‌های صنعتی) از تمیزی درجه یک، ملایم و در عین حال کامل لذت خواهید برد که عمر یونیفرم‌ های نظامی شما را حفظ می ‌کند.
  6. افزایش ایمنی و قابلیت استفاده: ماشین‌ ها و تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی نه تنها با در نظر گرفتن ایمنی طراحی شده‌اند، بلکه استفاده از آن‌ ها آسان است تا از بروز خطرات کار با تجهیزات شستشو بکاهید.

تجهیزات رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی

تجهیزات رختشویخانه صنعتی پادگان و مراکز نظامی به معنی واشر، ماشین لباسشویی صنعتی، سانتریفیوژ، خشک کن، اتو پرس، دیگ بخار، بخاری سیال حرارتی برای اتو، دستگاه‌ های کنترل پرز، تجهیزات خشکشویی (در صورت نیاز)، سینک لباسشویی و کمپرسور هوا است.

  1. ماشین‌ های لباسشویی و خشک کن ‌های رختشویخانه پادگان و مراکز نظامی در ظرفیت ‌های بالا موجود می باشند تا کاملاً با نیازهای مرکز نظامی مطابقت داشته باشد.

واشرهای ماشین لباسشویی و خشک کن رختشویخانه صنعتی مراکز نظامی با قابلیت برنامه‌ ریزی بالا و کارکرد ساده، نتایجی با کارایی بالا و راندمان عالی را به ارمغان می ‌آورند. به خصوص ماشین لباسشویی صنعتی دور بالا تولید گروه صاعدی سرعت زیادی به تحویل البسه شسته شده می دهد.

  1. ماشین پتوشویی که برای مقاومت در برابر سختی ‌های مداوم به شکل دو محوره ساخته شده اند، به راحتی بارهای سخت و اقلام حجیم، از جمله پتو، ملحفه، حوله، یونیفرم و غیره را تحمل می‌کنند.
  2. اتو پرس خشکشویی و اتو غلطک صنعتی، آماده سازی لباس ‌های شسته شده را یک قدم افزایش می ‌دهند. جای تعجب نیست که اتوهای صنعتی صاعدی در پایگاه‌ های نظامی، مراکز اصلاحی و بازداشتگاه‌ ها وجود داشته باشند.
  3. ماشین لباسشویی دو درب عفونی شویی هرچند که برای مراکز درمانی ضروری است اما به پادگان ها و مراکز نظامی نیز توصیه می شود که تهیه و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

با این تجهیزات هنگام شستن یونیفرم‌ های نظامی و پتو و پارچه ها نیازی به نظارت بر آن ندارید و می‌ توانید در زمان بسیار صرفه جویی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *