دانستنی های رختشویخانه صنعتی

تجهیزات رختشویخانه اقامتگاه بومگردی چیست؟

تجهیزات رختشویخانه اقامتگاه بومگردی چیست

شستن لباس ‌ها می‌ تواند خسته کننده و بی پایان به نظر برسد، به خصوص اگر ابزار و لوازم مناسب نداشته باشید. هنگامی که اصول اولیه را به دست آوردید، تجهیزات دیگری که به اتاق لباسشویی خود اضافه می‌کنید به فضای شما بستگی دارد.

یک رختشویخانه اقامتگاه بومگردی کاملاً مجهز شامل اتو، تقویت کننده لباسشویی، قفسه خشک کن و غیره است. همه این ابزارها شستن لباس‌ ها را به یک کار ساده‌تر تبدیل می‌کنند. لحاف، پتو، ملحفه، حوله، دستمال و رومیزی با کیفیت بالا برای اقامتگاه ‌های بومگردی و استراحتگاه‌ ها با عملکرد بالا ضروری هستند.

تجهیزات رختشویخانه صنعتی صاعدی به شما می‌آموزد که چگونه می‌توان سرعت و کیفیت لباس‌ های شسته‌ شده اقامتگاه بومگردی را به حداکثر رساند و همزمان به مهمانان خدمات لاندری بدون نقص را ارائه داد.

تجهیزات رختشویخانه اقامتگاه بومگردی که شامل سیستم ‌های شستشوی تونل دسته ‌ای پیوسته، واشر، استخراج‌کننده‌ها، فیدرها، اتوها (اتو پرس صنعتی)، خشک‌کن‌ها (ماشین خشک کن رختشویخانه صنعتی) و قفسه ها هستند، برای ساعات کار کمتر و مصرف انرژی، توان منجنیق و نتایج بی‌رقیب به طور هماهنگ کار می‌کنند. تجهیزات رختشویخانه اقامتگاه بومگردی خط کاملی از تجهیزات شستشو را برای برآورده کردن اهداف خاص تولید و کیفیت تأسیسات شما ارائه می‎‌دهند. گروه صنعتی صاعدی می‌داندکه چگونه به شما کمک کند تا برای صرفه جویی عملیاتی چشمگیر در طول زمان به سمت اتوماسیون قدم بردارید. از ماشین لباسشویی صنعتی (شستشو و آبگیری) گرفته تا اتوها می‌توانند تولید و کیفیت رختشویخانه اقامتگاه بومگردی را افزایش دهند.

تجهیزات رختشویخانه اقامتگاه بومگردی

 1. From Washer to Ironer (ماشین لباسشویی تا اتو): جفت کردن ماشین لباسشویی و اتو غلطک صنعتی باعث افزایش تولید و کیفیت تجهیزات اقامتگاه ‌های بومگردی و استراحتگاه‌ ها می ‌شود. اقلام مستقیماً از ماشین لباسشویی به اتو صنعتی (خشک کن)، وارد خواهند شد. کالاها با خشک کن کاملا اتو می‌ شوند.
 2. Ironer to Flatwork Folder: با افزایش بهره وری و کیفیت، در بسیاری از تجهیزات رختشویخانه اقامتگاه بومگردی ترکیبی از دستگاه‌ های صنعتی وجود دارد. یک دستگاه صنعتی به سرعت و به طور خودکار ملحفه ‌های تخت و رومیزی را تا و بسته بندی می‌کند.
 3. Compact 5-in-One: این دستگاه همه کاره با صرفه جویی در فضا به طور خودکار انواع محصولات از جمله ملحفه، لحاف، روبالشی و غیره را اتو کرده، روی هم می‌چیند و جمع می‌کند.
 4. ماشین خشک کن: ماشین خشک کن صنعتی با دستگاه لباسشویی صنعتی کار می‌ کند تا به سرعت اقلام لباس‌ ها را با خشک کردن استاندارد خشک کنند. دستگاه خشک کن صنعتی بسیار قابل برنامه ریزی با سیستم سنجش رطوبت، ویژگی ضد چروک و سیستم اطفاء حریق اختیاری در دسترس هستند.
 5. طبقه بندی و قفسه بندی: قفسه بندی های تک و چندتایی به رختشویخانه اقامتگاه بومگردی اجازه می‌ دهد تا دسترسی کارکنان به اقلام مورد نیاز با سهولت و دقت انجام شود.

تجهیزات و عوامل کلیدی در انتخاب تجهیزات اقامتگاه بومگردی

برای انتخاب تجهیزات رختشویخانه اقامتگاه بومگردی مناسب، ضروری است که با درک نیازهای خاص خود شروع کنید. عواملی مانند حجم لباس‌ های شسته شده، انواع پارچه و موارد خاصی را که باید تمیز شوند، در نظر بگیرید.

 1. ماشین لباسشویی: ماشین لباسشویی با درب بالا جزو ضروری ترین تجهیزات رختشویخانه اقامتگاه بومگردی شما است. اگر فضای کوچکی در اختیار دارید استفاده از ماشین لباسشویی صنعتی بدون فونداسیون صاعدی این امکان را به شما می دهد که از این ماشین حتی بر روی پشت بام اقامتگاه بومگردی استفاده کنید.
 2. خشک کن صنعتی: خشک کن صنعتی مورد استفاده در اقامتگاه بوم گردی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ زباله یا لکه‌ای روی درام داخلی وجود نداشته باشد. پرز گیر را به طور مرتب تمیز کنید.
 3. Drying Rack: برخی از پارچه ‌ها یا انواع لباس ‌ها به دلیل حرارت زیاد یا غلت خوردن نمی‌توانند در خشک کن خشک شوند. قفسه خشک کن وسیله ای مناسب است که به این تکه‌ های لباس اجازه می‌دهد تا با خیال راحت خشک شوند.
 4. دوام و استاندارد: دوام تجهیزات لباسشویی برای مقاومت در برابر خواسته ‌های یک محیط شلوغ مانند رختشویخانه اقامتگاه بومگردی ضروری است. به دنبال ماشین لباسشویی و خشک کن ‌های صنعتی باشید که به دوام و استاندارد خود معروف هستند.
 5. بهره وری و عملکرد: بهره وری انرژی هم برای صرفه جویی در هزینه و هم برای پایداری محیطی بسیار مهم است. تجهیزات رختشویخانه اقامتگاه بومگردی باید طوری طراحی شوند که عملکردی مفید داشته باشند و در عین حال مصرف انرژی و آب را به حداقل برسانند.
 6. تطبیق و انعطاف پذیری: برای رختشویخانه‌ های اقامتگاه بومگردی تجهیزاتی را انتخاب کنید که تطبیق پذیری و انعطاف پذیری را برای رسیدگی به انواع پارچه ‌ها ارائه می ‌دهند و نیازهای مختلف تمیز کردن را برآورده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *