دانستنی های رختشویخانه صنعتی

تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان چیست؟

تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان چیست

مراکز مراقبت از کودکان اغلب دارای حجم بسیار بالایی از لباس ‌های شسته نشده هستند و برای اطمینان از پاک شدن تمام لکه ‌ها به ماشین ‌هایی با قدرت صنعتی نیاز دارند. بسیار مهم است که همه وسایل و البسه به درستی تمیز شوند تا اطمینان حاصل کنند که مراکز مراقبت از کودکان شما یک محیط امن باشند.

با توجه به همه‌گیری بیماری های عفونی، شما به ماشین آلات قابل اعتمادی نیاز دارید که با پشتیبانی طولانی مدت نگهداری می‌شوند. اگر به تازگی مرکز مراقبت از کودکان را راه اندازی کرده اید و یا به دنبال ارتقاء تجهیزات لباسشویی خود هستید، گروه صنعتی صاعدی تجهیزات جامعی را ارائه می‌دهد. لباس ‌های آلوده می ‌توانند خطرات قابل توجهی برای سلامتی در محیط ‌های مراقبت از کودکان ایجاد کنند. به همین دلیل است که بهترین تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان و برای ضدعفونی موثر لباس‌ ها طراحی شده ‌اند. همچنین به شما این اطمینان را می ‌دهند که مراکز نگهداری کودکان شما در بالاترین سطح تمیزی و ایمنی کار می‌کند.

اهمیت تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان

ممکن است برای برخی سوال باشد که استفاده از تجهیزات مخصوص رختشویخانه صنعتی برای مراکز نگهداری کودکان چه اهمیتی دارد. در اینجا به طور مختصر این موضوع را شرح می دهیم:

 1. تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان به گونه ‌ای طراحی شده ‌اند که سطح تمیزی بیشتری نسبت به ماشین ‌های خانگی استاندارد را ارائه دهند. با چرخه ‌های شستشوی قدرتمند و دمای آب بالاتر، می‌توانید اطمینان داشته باشید که ملافه، لباس و سایر موارد کاملا ضدعفونی شده و عاری از میکروب هستند.
 2. با ماشین ‌های لباسشویی جدید و تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان می‌توان سرعت شستن و ضدعفونی کردن لباس‌ ها را افزایش داد و آسایش کودکان را تامین کرد. این به معنای اختلالات کمتر و روان بهتر برای کودکان و مراکز است.
 3. با ارتقای تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان، تعهد خود را به حفظ بالاترین استانداردهای پاکیزگی برای رفاه کودکان نشان دهید.
 4. دوام و کارایی بالای تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان نسبت به تجهیزات لباسشویی خانگی
 5. چرخه تمیز کردن تخصصی: سیستم‌ های لباسشویی پیشرفته رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان چرخه ‌های تمیز کردن تخصصی را متناسب با اقلام خاص در حال شستشو و سطح کثیفی آن ‌ها ارائه می ‌دهند.
 6. تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان نه تنها در تمیز کردن قوی هستند، بلکه در شستن اقلام نیز ملایم می ‌باشند و به طول عمر آنها کمک می‌کنند. همچنین تضمین خواهند کرد که وسایل مرکز و کودکان در طولانی مدت به بهترین حالت باقی بمانند.
 7. فرآیند شستشوی دقیق تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان تضمین می‌کند که تمام صابون ‌ها و محصولات شوینده و پاک ‌کننده کاملاً از روی البسه پاک می‌ شوند و لباس ‌های کودکان را برای انواع پوست ایمن می‌سازد.

تجهیزات لازم برای رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان

بسته به بار و ظرفیت مورد نیاز، چندین گزینه برای رختشویخانه وجود دارد. اولین گزینه استفاده از یک ماشین لباسشویی و خشک کن صنعتی و ماشین لباسشویی عفونی شویی است. این دستگاه دوستدار محیط زیست بهترین راه برای ضدعفونی می‌ باشد. علاوه بر این، تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان بسیار محکم تر و بادوام تر از همتایان دیگر هستند و ظرفیت شستوشوی بیشتری را امکان پذیر می‌کنند.

گزینه دوم استفاده از ماشین لباسشویی و خشک کن صنعتی است. واشرهای صنعتی عناصر گرمایشی را تعبیه کرده اند که به دمای مورد نیاز رسیده و آن را برای مدت زمان مشخص نگه می دارند تا گندزدایی حرارتی حاصل شود.

واشرهای صنعتی یا همان لباسشویی های صنعتی، همچنین دارای ظرفیت درام بزرگتری در مقایسه با تجهیزات خانگی هستند. همچنین امکان تکمیل بیشتر را در بازه زمانی کوتاه تری فراهم می‎‎‌کند. بهترین گزینه برای تهیه تچهیزات، به نیازهای مرکز مراقبت از کودک بستگی دارد. تجهیزات صنعتی به فضای بسیار بیشتری نسبت به تجهیزات تجاری برای رختشویخانه نیاز دارند، بنابراین اگر امکانات محدود باشد، گزینه ماشین لباسشویی صنعتی بدون فونداسیون که امکان راه اندازی بر روی پشت بام هم دارد گزینه مناسبی است.

داشتن یک اتو پرس صنعتی می تواند نیاز مرکز نگهداری کودکان به داشتن البسه مرتب و خوش بو را تامین کند. اتو پرس علاوه بر صاف کردن البسه به ضدعفونی مجدد البسه نیز کمک می کند.

همچنین ماشین پتوشویی و یک اتو غلطک برای داشتن رختخوابی تمیز و مرتب برای کودکان مرکز نگهداری بسیار کارآمد است. با استفاده از اتو غلطک می توانید حجم زیادی از ملحفه ها و پرده ها را به سرعت اتوکشی و آماده سازی کنید.

همچنین باید حجم لباس ‌های شسته نشده‌ای که در مراکز نگهداری کودکان تولید می‌شود، نیز در نظر گرفت. امکانات موجود باید به دنبال نیازهای روزانه فعلی خود و تجهیزاتی باشند که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرند تا بهترین راه حل خود را ارائه دهند.

مهمترین دلایل استفاده از بهترین تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان

برای تهیه این بهترین تجهیزات برای مراکز نگهداری کودکان و شیرخوارگان و نوزادان 4 دلیل اصلی وجود دارد:

 1. تجهیزات رختشویخانه مراکز نگهداری کودکان هزینه ‌های عملیاتی شما را به میزان قابل توجهی کاهش می ‌دهند.
 2. در وقت شما صرفه جویی می‌کند و زمان بیشتری برای انجام کارهای مهم دیگر به غیر از رختشویخانه خواهید داشت.
 3. کارایی و بهره وری تسهیلات شما را افزایش می‌دهد و نیازی نیست خودتان لباس‌ها را بشویید یا از یک تیم داخلی استفاده کنید.
 4. با خدمات خشکشویی تجاری سبک، اقلام شما تمیز، ضدعفونی، اتو شده و آماده استفاده به شما تحویل داده می ‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *