+98-21-88830532

تجهیزات لاندری هتل

لاندری هتل چیست؟
در برخی از هتل ها به خصوص هتل های لوکس و مجهز اتاقی تحت عنوان لاندری یا رخت شویی وجود دارد. در این اتاق تعدادی ماشین لباسشویی و خشکشویی، غلطک، میز اتو و اتو، اتو پرس، دیگ بخار، سینکی بزرگ برای شست و شوی لباس های حساس (مانند لباس های حریر و ابریشم یا بافتنی ها)، وان مخصوص لکه گیری، قفسه‌ و جالباسی‌های مخصوص برای لباس‌های شسته شده و اتو شده، قفسه با سبد‌های مخصوص برای لباس‌های کثیف وجود دارد و عملیات شستن، خشک کردن و اتو کردن لباس ها در این اتاق انجام می شود.

لاندری هتل

لباس های مسافران، وسایل مربوط به امور خانه داری و رستوران هتل مثل رومیزی ها، دستمال سفره، ملحفه، روبالشی ها، یونیفرم پرسنل و لباس هایی که از خارج می آورند در این قسمت شست و شو می شوند.

در این قسمت انبار کوچکی برای قرار دادن مواد شوینده و پاک کننده، محلی برای تحویل و دریافت لباس مسافران و پرسنل، خیاط خانه، محلی برای دفتر لباسشویی ومحلی برای نگهداری ملحفه ها، روبالشی ها، روتختی ها و انواع حوله ها، رومیزی ها و ... وجود دارد.

لاندری هتل

معمولا در هتل ها یک کیسه پلاستیکی مخصوص لباس های کثیف میهمانان وجود دارد که توسط خدمه به لاندری حمل می شود. در یک قسمت از آن قیمت شست و شوی لباس ها نوشته شده و در قسمت دیگر آن فرم مخصوص لباسشویی که در این فرم نام خود، شماره اتاق، نوع لباس و تعداد و نوع شست و شو یا اتو را در آن مشخص می کنید. پر کردن این فرم کمک می کند تا هنگام تحویل لباس ها مشکلی به وجود نیاید. اما در بعضی دیگر از هتل ها، لباس ها بعد از انتقال به لاندری ثبت و شماره گذاری می شوند.

گروه صنعتی صاعدی اولین و بزرگترین تجهیز کننده لاندری هتل در ایران

حذف 12 لکه لباس شویی معمولی قسمت دهم

سس باربیکیو ، سس کچاپ یا لکه های خردل اگر تمام تابستان...

تارخچه ماشین لباسشویی

اولین  ماشینی که قادر به شستن لباس بود در سال ۱۷۹۷ اختراع...

ماشین پتو شویی صنعتی (لباسشویی دو محوره)

 ماشین پتو شویی (لباسشویی دو محوره) در دو مدل نیمه اوتومات...

نمایشگاه بین المللی ایران هلث

گروه صنعتی صاعدی شما را به حضور در بیست و دومین نمایشگاه...